Twitter het heeft zijn beste tijd al wel gehad maar is nog steeds ontzettend populair. Elke celebrity heeft wel een pagina waar zij hun fans up to date houden over wat zij doen in het dagelijkse leven. Welke bekendheid heeft het meeste volgers op twitter? is het een sporter, artiest of misschien wel een president? kijk maar snel naar onze lijst met de top 100 mensen met de meeste volgers op twitter.

twitter

 

 

 

 

 

 

Top 100 mensen met de meeste volgers op twitter

# Name (Screen Name)

Followers

 1. KATY PERRY  @katyperry

62,809,863

 2. Justin Bieber  @justinbieber

58,757,393

 3. Barack Obama  @BarackObama

52,120,650

 4. Taylor Swift  @taylorswift13

49,743,314

 5. YouTube  @YouTube

47,613,128

 6. Lady Gaga  @ladygaga

43,318,245

 7. Britney Spears  @britneyspears

40,123,460

 8. Rihanna  @rihanna

38,700,180

 9. Justin Timberlake  @jtimberlake

38,581,601

 10. Instagram  @instagram

36,633,699

 11. Ellen DeGeneres  @TheEllenShow

36,347,694

 12. Twitter  @twitter

33,546,208

 13. Cristiano Ronaldo  @Cristiano

32,057,776

 14. Jennifer Lopez  @JLo

30,329,435

 15. Shakira  @shakira

28,564,209

 16. Kim Kardashian West  @KimKardashian

26,405,870

 17. Oprah Winfrey  @Oprah

26,311,101

 18. Demi Lovato  @ddlovato

26,259,480

 19. Selena Gomez  @selenagomez

25,801,507

 20. P!nk  @Pink

24,921,473

 21. Ariana Grande  @ArianaGrande

23,242,602

 22. Harry Styles.  @Harry_Styles

23,195,123

 23. CNN Breaking News  @cnnbrk

22,514,896

 24. One Direction  @onedirection

21,954,567

 25. Kaka  @KAKA

21,608,192

 26. Adele  @OfficialAdele

21,502,164

 27. Niall Horan  @NiallOfficial

20,926,030

 28. Alicia Keys  @aliciakeys

20,169,384

 29. jimmy fallon  @jimmyfallon

19,367,660

 30. Bruno Mars  @BrunoMars

19,302,005

 31. Drizzy  @Drake

19,234,245

 32. Bill Gates  @BillGates

19,155,478

 33. Lil Wayne WEEZY F  @LilTunechi

19,009,353

 34. Marshall Mathers  @Eminem

19,006,749

 35. Miley Ray Cyrus  @MileyCyrus

18,894,608

 36. liam  @Real_Liam_Payne

18,865,590

 37. Pitbull  @pitbull

18,827,761

 38. NICKI MINAJ  @NICKIMINAJ

18,572,028

 39. Louis Tomlinson  @Louis_Tomlinson

18,315,449

 40. LeBron James  @KingJames

17,468,574

 41. Avril Lavigne  @AvrilLavigne

17,413,674

 42. Cameron   @wizkhalifa

16,952,703

 43. ashton kutcher  @aplusk

16,577,138

 44. David Guetta  @davidguetta

16,278,769

 45. Neymar Jr  @neymarjr

15,982,878

 46. Emma Watson  @EmWatson

15,627,097

 47. Mariah Carey #MC20  @MariahCarey

15,230,947

 48. Kevin Hart  @KevinHart4real

15,113,829

 49. CNN  @CNN

15,028,716

 50. ESPN  @espn

14,486,020

 51. The New York Times  @nytimes

14,258,022

 52. Twitter en español  @twitter_es

14,027,271

 53. Conan O’Brien  @ConanOBrien

13,929,543

 54. Facebook  @facebook

13,896,944

 55. Chris Brown  @chrisbrown

13,879,909

 56. Beyoncé Knowles  @Beyonce

13,759,505

 57. Coldplay  @coldplay

13,727,249

 58. Christina Aguilera  @xtina

13,684,433

 59. zaynmalik1D  @zaynmalik

13,654,224

 60. FC Barcelona  @FCBarcelona

13,593,794

 61. Real Madrid C. F.  @realmadrid

13,496,057

 62. Jim Carrey  @JimCarrey

13,364,326

 63. Kourtney Kardashian  @kourtneykardash

13,269,852

 64. Paris Hilton  @ParisHilton

13,055,327

 65. Ryan Seacrest  @RyanSeacrest

13,028,018

 66. daniel tosh  @danieltosh

13,025,447

 67. BBC Breaking News  @BBCBreaking

12,823,632

 68. will.i.am  @iamwill

12,632,127

 69. Neil Patrick Harris  @ActuallyNPH

12,626,996

 70. NBA  @NBA

12,531,269

 71. AshleyTisdaleFrench  @ashleytisdale

12,524,853

 72. Amitabh Bachchan  @SrBachchan

12,482,496

 73. SportsCenter  @SportsCenter

12,332,951

 74. AGNEZ MO  @agnezmo

11,952,683

 75. Vine  @vine

11,933,286

 76. UberSocial   @UberSoc

11,880,534

 77. Tyra Banks  @tyrabanks

11,861,537

 78. Alejandro Sanz  @AlejandroSanz

11,850,539

 79. Khloé   @khloekardashian

11,819,293

 80. Snoop Dogg  @SnoopDogg

11,766,234

 81. MTV  @MTV

11,757,875

 82. Ivete Sangalo  @ivetesangalo

11,691,414

 83. Leonardo DiCaprio  @LeoDiCaprio

11,688,146

 84. Ed Sheeran  @edsheeran

11,658,737

 85. Ricky Martin  @ricky_martin

11,367,430

 86. Charlie Sheen  @charliesheen

11,358,065

 87. Ronaldinho Gaúcho  @10Ronaldinho

11,322,898

 88. Simon Cowell  @SimonCowell

11,152,659

 89. KANYE WEST  @kanyewest

11,060,775

 90. Shah Rukh Khan  @iamsrk

10,703,015

 91. Carly Rae Jepsen  @carlyraejepsen

10,590,360

 92. د. محمد العريفي  @MohamadAlarefe

10,570,146

 93. Wayne Rooney  @WayneRooney

10,320,053

 94. Samsung Mobile  @SamsungMobile

10,192,408

 95. Diddy  @iamdiddy

10,100,901

 96. Andrés Iniesta  @andresiniesta8

10,098,305

 97. Aamir Khan  @aamir_khan

10,094,730

 98. Zac Efron  @ZacEfron

10,056,312

 99. Dalai Lama  @DalaiLama

10,047,915

 100. Claudia Leitte  @ClaudiaLeitte

10,016,640